Life Coaches That Change Your Life

Angielski kluczem do sukcesu

W English Tutor doskonale wiemy, że znajomość języka angielskiego stwarza możliwość rozwoju i poznawania świata! Jest kluczem do sukcesu osobistego i zawodowego na miarę XXI wieku. 
Wierzymy, że nawiązywanie rówieśniczych relacji, budowanie poczucia akceptacji oraz pewności siebie sprzyjają motywacji do nauki i wspierają proces uczenia się.
Nauczanie języka angielskiego jest naszą misją! W English Tutor, stworzyliśmy klarowną ścieżkę rozwoju, dzięki której w sposób zorganizowany kształcimy umiejętności językowe naszych słuchaczy. Budujemy językową pewność siebie stwarzając możliwość uzyskania międzynarodowych certyfikatów Cambridge English, potwierdzających kompetencje na różnych poziomach zaawansowania.
Współpracujemy z profesjonalistami oraz dbamy o własny samorozwój w myśl idei „Lifelong Learning” (uczenie się przez całe życie). Organizujemy cykliczne wydarzenia, dzięki którym zacieśniamy relacje i kreujemy społeczność, którą łączy język angielski. Język, którego od lat z sukcesem i pasją uczymy w naszej szkole!
Łukasz Władysiuk

Łukasz Władysiuk

Założyciel English Tutor. Absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel dyplomowany i aktywny egzaminator OKE systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje.

Od 2003 roku zajmuje się nauczaniem języka angielskiego młodzieży i dorosłych w zakresie General i Business English. Specjalizuje się w przygotowywaniu do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, jak również przygotowaniem do egzaminów Cambridge – KET, PET, FIRST, ADVANCED, PROFICIENCY, BEC.

Tłumaczenia

W zakresie tłumaczeń współpracował z: międzynarodową firmą transportową Wim Bosman, uczelniami i szkołami wyższymi m.in. Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, Wyższą Szkołą Ekonomiczno-Społeczną w Ostrołęce, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim oraz klientami indywidualnymi. Jest otwarty na różne formy współpracy.

Magdalena Władysiuk

Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel dyplomowany i egzaminator OKE.

Ukończyła szkolenia z zakresu General i Business English w Malvern House College w Londynie. Od 2004 roku nauczyciel języka angielskiego oraz organizator wielu międzynarodowych przedsięwzięć, służących poszerzaniu świadomości i umiejętności językowych dzieci i młodzieży. Z sukcesem przygotowuje uczniów do międzynarodowych egzaminów językowych Cambridge YLE.

Specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci w wieku wczesnoszkolnym w zgodzie ze współczesnymi założeniami neurodydaktyki. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności w zakresie pracy z małym uczniem. Mama Michaliny i Zuzanny.

Przygotowujemy do egzaminów uznawanych na całym świecie

Egzaminy Cambridge to najpopularniejszy i najbardziej wiarygodny sposób na potwierdzenie swojej znajomości języka angielskiego. W przypadku ścieżki Cambridge Twoje dziecko zyskuje niepodważalny dowód na to, że osiągnęło konkretny poziom znajomości języka. Certyfikaty Cambridge uznawane są przez ponad 20000 instytucji na całym świecie, a ten sam test piszą dzieci na całym świecie, w Polsce, Japonii czy Tanzanii!

Certyfikaty

1500

ZDANYCH EGZAMINÓW CAMBRIDGE PRZEZ NASZYCH UCZNIÓW

1000
%

SATYSFAKCJI

45030
+

ODBYTYCH LEKCJI

180

LAT DOŚWIADCZENIA

Nasze metody

Uczymy metodami dostosowanymi do możliwości i potrzeb najmłodszych dzieci. Kładziemy nacisk na słuchanie, komunikację i ruch. Ważne jest dla nas by mały uczeń poznawał nie tylko pojedyncze słowa, lecz również uczył się ich stosować w zwrotach i wyrażeniach dnia codziennego.

Dokładamy wszelkich starań by kontakt dzieci z językiem obcym odbywał się przyjaznej i atmosferze, zaś zastosowanie metod reagowania całym ciałem, bezpośredniej i naturalnej gwarantuje osiągnięcie sukcesu językowego już od najmłodszych lat.

Nauka języka angielskiego

POMOŻEMY CI ZREALIZOWAĆ TWOJE CELE JĘZYKOWE,
ABYŚ TY MÓGŁ OSIĄGNĄĆ SWOJE CELE ZAWODOWE I OSOBISTE