Łukasz Władysiuk

Łukasz Władysiuk

Założyciel English Tutor. Absolwent Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel dyplomowany i aktywny egzaminator OKE systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje.

Od 2003 roku zajmuje się nauczaniem języka angielskiego młodzieży i dorosłych w zakresie General i Business English. Specjalizuje się w przygotowywaniu do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, jak również przygotowaniem do egzaminów Cambridge – KET, PET, FIRST, ADVANCED, PROFICIENCY, BEC.

Tłumaczenia

W zakresie tłumaczeń współpracował z: międzynarodową firmą transportową Wim Bosman, uczelniami i szkołami wyższymi m.in. Zachodniopomorskim Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, Wyższą Szkołą Ekonomiczno-Społeczną w Ostrołęce, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim oraz klientami indywidualnymi. Jest otwarty na różne formy współpracy.

Magdalena Władysiuk

Absolwentka Filologii Angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, nauczyciel dyplomowany i egzaminator OKE.

Ukończyła szkolenia z zakresu General i Business English w Malvern House College w Londynie. Od 2004 roku czynny nauczyciel języka angielskiego oraz organizator wielu międzynarodowych przedsięwzięć, służących poszerzaniu świadomości i umiejętności językowych dzieci i młodzieży. Z sukcesem przygotowuje uczniów do egzaminów zewnętrznych oraz międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE.

Specjalizuje się w metodyce nauczania dzieci w wieku wczesnoszkolnym w zgodzie ze współczesnymi założeniami neurodydaktyki. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności w zakresie pracy z małym uczniem. Mama Michaliny i Zuzanny.

Magdalena Stolarkiewicz

Od 20 lat nauczyciel języka angielskiego. Posiada dyplom licencjata filologii angielskiej oraz magistra filologii angielskiej w biznesie. Od 2015 roku nauczyciel dyplomowany z uprawnieniami egzaminatora maturalnego.

Podczas pracy, która jest jednocześnie jej pasją, zwraca ogromną uwagę na doskonalenie umiejętności komunikacyjnych. Bardzo lubi rozmawiać ze swoimi uczniami. Stara się utrzymywać atmosferę, w której słuchacze szybko i chętnie nabywają kluczowe umiejętności.

W szkole English Tutor pracuje od 4 lat, w których trakcie czynnie odnosi swoje kwalifikacje oraz z sukcesami przygotowuje kursantów do egzaminów Cambridge.

Uwielbia podróże, w wolnym czasie pochłania ją dobra książka oraz długie spacery.

Paulina Kornacka

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Posiada tytuł magistra filologii angielskiej, specjalność nauczycielska w zakresie języka angielskiego. Od kilku lat pracuje w zawodzie lektora języka angielskiego, wykazując się kreatywnością i bardzo dużym zaangażowaniem w pracy z młodszymi nastolatkami.

W wolnych chwilach (jeśli już się takie zdarzą 😉) ogląda kryminały i piecze słodkości. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu – najczęściej spacerując lub jeżdżąc na rowerze. Od niedawna spełnia się w roli mamy Mikołaja.

Paulina Czaplicka

Z wykształcenia nauczyciel edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz wczesnego nauczania języka angielskiego. Od kilku lat aktywnie pracuje w zawodzie, angażuje się w warsztaty i półkolonie dla dzieci oraz akcje charytatywne.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe poprzez szkolenia i warsztaty dla nauczycieli. Jednak najważniejsze doświadczenie zdobywa od uczniów, którzy w głównej mierze przyczyniają się do ciągłego doskonalenia warsztatu pracy. Zawód nauczyciela to nie tylko praca Pauliny, ale również pasja i hobby. Miłośniczka zwierząt i czytania książek.

Certyfikaty