Metody nauki języka angielskiego

Learn English from an early age

English for Kids

Metody nauki języka angielskiego dla dzieci

Uczymy metodami języka angielskiego dostosowanymi do możliwości i potrzeb najmłodszych dzieci. Kładziemy nacisk na słuchanie, komunikację i ruch. Ważne jest dla nas by mały uczeń poznawał nie tylko pojedyncze słowa, lecz również uczył się ich stosować w zwrotach i wyrażeniach dnia codziennego.

Dokładamy wszelkich starań by kontakt dzieci z językiem obcym odbywał się przyjaznej i bezstresowej atmosferze, zaś zastosowanie metod reagowania całym ciałem, bezpośredniej i naturalnej gwarantuje osiągnięcie sukcesu językowego już od najmłodszych lat.

Uczymy się przez zabawę.

Użycie dobrze znanych przez najmłodsze dzieci gier planszowych, obrazkowych (np. MEMO), puzzli językowych, loteryjek i kart obrazkowych znakomicie wpływa na przyswajanie nowych oraz utrwalanie już poznanych struktur językowych, wyrażeń i słownictwa.

Jesteśmy w ruchu.

Zastosowanie PANTOMIMY i DRAMY, gier ruchowych przy angielskich piosenkach i rymowankach przełamuje monotonię zajęć „w ławkach szkolnych” i sprawia, że użycie języka obcego przybiera naturalny wyraz i formę.

W grupie przyjaciół raźniej.

Organizujemy zajęcia dla dzieci dostosowane do ich wieku i możliwości poznawczych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców i małych uczniów organizujemy kursy w małych grupach najbliższych przyjaciół. Wierzymy, że poczucie bezpieczeństwa i dobre samopoczucie pozytywnie wpływają na poziom motywacji dzieci do nauki języka obcego i efektywność prowadzonych zajęć.

LEARN MORE

Na najwyższym poziomie.

Korzystamy z publikacji książkowych i materiałów dydaktycznych wiodących wydawnictw edukacyjnych. Wykorzystanie tematycznych materiałów multimedialnych publikowanych na stronach znanych instytucji, takich jak British Council, stanowi nieodzowny element naszych zajęć językowych. Stale poszerzamy swoja wiedzę i doskonalimy swoje umiejętności systematycznie uczestnicząc w szkoleniach, webinariach i konferencjach metodycznych.

LEARN MORE
RAISE YOUR LANGUAGE SKILLS

English for Teens and Young Adults

Metody nauki języka angielskiego dla młodzieży

W przyjaźni z mózgiem.

Program zajęć językowych dla młodzieży i dorosłych realizujemy głównie w oparciu o założenia neurodydaktyki oraz zintegrowaną metodę nauczania, zakładającą zaangażowanie większości powszechnych metod takich jak kognitywna, komunikacyjna czy bezpośrednia.

Niech będzie ciekawie

Wierzymy, że sukces w nauce języka obcego można osiągnąć niezależnie od wieku rozpoczęcia nauki. Liczy się właściwa motywacja i chęć do zdobywania nowych umiejętności. Zatem dobór metod i form pracy opieramy głównie na potrzebie zaspokajania ciekawości poznawczej naszych słuchaczy i stworzenia warunków do osiągania założonych przez nich celów edukacyjnych. Dokładamy wszelkich starań, by użyte materiały edukacyjne były ciekawe i zachęcały słuchaczy do analizy i samodzielnego myślenia. Korzystamy z tematycznych zasobów multimedialnych wielu prestiżowych instytucji, które pozwalają na utrwalanie zdobytej wiedzy, uatrakcyjniają zajęcia i pozwalają na częściowe odejście od rutyny podręcznikowej.

shape