Egzaminy Cambridge

Egzamin Cambridge

Poziomy egzaminów Cambridge

Trzy testy przeznaczone dla najmłodszych uczniów w wieku 8–12 lat. Serię tworzą motywujące testy sprawdzające umiejętności językowe poprzez zabawę, przeznaczone specjalnie dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Każdy z testów oparty jest na aktywizujących, zabawnych i kolorowych ćwiczeniach językowych.

Wybierany przez osoby, które niedawno rozpoczęły naukę języka. Jest to poziom umożliwiający porozumiewanie się po angielsku w prostych i codziennych sytuacjach.

Odpowiedni dla osób, które opanowały już podstawy języka i chcą rozwinąć sprawności mówienia, czytania i pisania do poziomu średnio zaawansowanego.

Jest dowodem osiągnięcia poziomu języka, który umożliwia skuteczną komunikację w środowisku anglojęzycznym.

Wprowadza na poziom językowego zaawansowania pozwalajacego na rozpoczęcie studiów w języku angielskim.

Potwierdza zdobycie umiejętności językowych na najwyższym poziomie zaawansowania, który umożliwia porozumiewanie się w całkowicie swobodny sposób.

Co to jest egzamin cambridge

Cambridge English Qualifications to egzaminy, które wspierają skuteczną naukę języka angielskiego. Pomagają wyznaczyć jasny i możliwy do osiągnięcia cel na poszczególnych etapach edukacji językowej.

Każdemu z testów i egzaminów odpowiada jeden poziom Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR), co pozwala dokładnie określić stopień zaawansowania Twoich umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania w języku angielskim. Nasze egzaminy są tworzone zgodnie z najnowszymi badaniami w dziedzinie efektywnego testowania i nauczania języka obcego.

Kurs przygotowujący do Cambridge English Qualifications w Ostrołęce doskonale motywuje do nauki, niezależnie od tego ile masz lat, jak dobrze znasz już angielski i z jakich powodów chcesz uczyć się języka. Myślisz o nauce w wymarzonej szkole lub studiach za granicą? A może o dobrej pracy w międzynarodowej firmie? Łatwiej osiągniesz swój cel z certyfikatem Cambridge English.

Dlaczego egzaminy Cambridge English Qualifications w szkole English Tutor ?

Uznawane na całym świecie

Cambridge English Qualifications uznawane są przez tysiące uczelni i pracodawców na całym świecie za rzetelne potwierdzenie znajomości języka angielskiego. Jeśli chcesz dobrze nauczyć się angielskiego i potwierdzić swoją znajomość języka na odpowiednim poziomie, uzyskaj jeden z naszych powszechnie rozpoznawalnych certyfikatów.

Nauka praktycznego angielskiego

Cambridge English Qualifications tworzone są z myślą o nauczaniu praktycznego języka. Nasze materiały opierają się na autentycznych sytuacjach językowych, dzięki czemu już podczas kursu przygotowującego do egzaminu uczysz się języka, który możesz natychmiast wykorzystać do skutecznej komunikacji po angielsku poza szkołą.

Rozwijanie umiejętności językowych

Część ustna egzaminu zdawana jest oddzielnie i polega na rozmowie z egzaminatorem oraz na konwersacji z drugim zdającym, co w naturalny sposób sprawdza nie tylko umiejętność mówienia, ale również komunikowania się w języku obcym. Przygotowanie do naszych egzaminów wyposaża w skuteczne narzędzia do posługiwania się praktycznym językiem angielskim w mowie i w piśmie.

Materiały ćwiczeniowe

Oferujemy szeroki wybór podręczników i materiałów pomocniczych, które zapewniają odpowiednie przygotowanie do wybranego egzaminu we wszystkich sprawnościach językowych.

Bezpłatna diagnoza i lekcja pokazowa

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na bezpłatną diagnozę i lekcję pokazową

shape
shape

Sprawdź nasze kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge

English
for Kids

Kurs nauki języka angielskiego przygotowany z myślą o najmłodszych.

English
for Teens
and Young Adults

Kurs nauki języka angielskiego przygotowany z myślą o nastolatkach.

English
for Adults

Zajęcia indywidualne i grupowe w pełni dostosowane do potrzeb i możliwości osób dorosłych.

shape